info@aydinlatmamasasehpa.com

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Ata Aydınlatma Mermer Masa ve Sehpa nın başarılar ile dolu firma geçmişi 2012 yılında başlar. Atölyeden yola çıkılarak geride bırakılan yıllar, aslında hem Türk inşaat sektörünün yurt içinde hızla geliştiği hem de yurt dışı pazarlarda Türk inşaat firmalarının öncelikle tercih edilen firmalar olacağı müjdesini veren yıllardı. Geçen zaman içinde Ata Aydınlatma Mermer Masa ve Sehpa, bitirdiği her projeyi hedefine ulaşmak için bir adım olarak görmüştür. Bu gün İstanbuldaki , tecrübeli ve özverili kadrosu ile Ata Aydınlatma Mermer Masa ve Sehpa aynı istekle yeni hedeflere koşmaya devam etmektedir. 2013 yılında yurt dışına açılan Ata Aydınlatma Mermer Masa ve Sehpa, bu güne kadar 10 ayrı ülkede onlarca projeyi başarıyla tamamlamıştır.
 
Ata Aydınlatma Mermer Masa ve Sehpa, müşterilerine her zaman, binalarına ve mimarilerine en uygun sistemler ile çözüm önermektedir. Böylece Ata Aydınlatma Masa ve Sehpa` nin yaptığı ürünler hem ekonomik, hem sağlıklı hem de uzun ömürlü olmaktadır. Ekonomik olmak adına projeden fedakarlık istenmemekte bunun yanında uluslararası standartlarda malzeme ve üretim ile bina bulunduğu yerin çevre koşullarına duyarlı ve dayanıklı hale getirilmektedir.
 
Gereğinde, iş ortakları ile binaya ve projelere özel çözümler üretmekte, bunları test etmekte ve uygulamaktadır. 2012 yılından bu yana Ata Aydınlatma Mermer Masa ve Sehpa, Türkiyenin` bir numaralı "Özel Tasarım Aydınlatma Masa ve Sehpa"  firması olan, Çok güçlü firmalar ile uluslararası iş ortaklığı yapmaktadır.
 
Ata Aydınlatma Mermer Masa ve Sehpa nin bu iş birliği ile Türk İnşaat ve Yapı Sektörüne, "EN İYİ" nin de kolaylıkla ulaşılabilir olduğunu göstermiştir.
 
Ata Aydınlatma Mermer Masa ve Sehpa`nın tecrübeli teknik kadrosu ve insan kaynakları, yerel ve uluslararası piyasalarda ortaya koyduğu performans ve tecrübeleri, firmaya gösterilen bu günkü güvenin yaratıcısı olan en başlıca unsurlardır.
 
Ata Aydınlatma Mermer Masa ve Sehpa olarak biz, belki bu gün içinde güvenle ve sağlıklı yaşadığınız binalarınızda ve evlerinizde, misafirlikte, bir gökdelenin en yüksek noktasını görmek için başınızı kaldırdığınızda, uçaktan indiğinizde size gülümseyen bir terminalde, belki bir yurt dışı seyahatinizde hayran kaldığınız bir binada yada projede hep sizinle beraberiz.
 
                                        Ata Aydınlatma Mermer Masa ve Sehpa