info@aydinlatmamasasehpa.com

Kurumsal

MERMER MASA

Tarihi binlerce yıl öncesine kadar uzanan mermer tabiat ananın bizlere bahşettiği en değerli hazinelerden birisidir. Mermer insan yaşamının başlangıcından itibaren en büyük tanıklık eden bir yapıdır ve sonuna kadar da öyle kalacaktır.

Mermer Masa çeşitlerimiz tamamen 100% saf mermerden oluşmaktadır. Destekleyici hale getiren platformlar (“Ayaklar”)  ise döküm olarak yapılmaktadır. Bunlara örnek olarak yuvarlak, kare, piramit, x gibi daha birçok çeşitli şekillere sahip ayaklar bulunmaktadır. Mermer ayak ürünleri krom veya kaliteli ahşap modelleri mevcuttur. Mermer masalar her ürün gibi kaliteli ve sağlam olarak üretilmektedir. Fakat onu farklı kılan özellik ise “mermer” ’den oluşmasıdır, sağladığı avantaj sayesinde diğer ürünlere göre daha çok uzun ömürlüdür. Üzerinden aylar, yıllar geçmesi halinde bile Mermer masa ilk gün ki gibi kalitesini koruyabilmektedir.  Aynı zamanda geniş ayaklara ve görsel yapısı itibariyle şık bir görüntüye sahip olan mermer masa tamamen güvenlidir.

İstanbul’da yer alan firmamız en sağlam ve kaliteli ürünleri imal edip, ardından üzerinde özel olarak ince işçilikle görsel bir görüntü katılarak üretilmektedir. Bu sayede mermer masanın görsel yapısı bulunacağı ortamda her alana uyum sağlayacaktır. Mermerler ağır ve zor işlenmesinden dolayı epey bir vakit almakla beraber onu en büyük sorunlarından biri haline getirir. Bu materyal aynı zamanda seçilen parçanın sağlam olunmasına dikkat edilmeli yoksa geri dönüşü mümkün olmayan hatalar meydana gelir. Şekillendirilecek mermer masanın uygun yoğunluk değeri ve sertliğe sahip olması gerekmektedir.

 

MERMER MASA ÖZELLİKLERİ

+ Ebatları: Derinlik=105 cm, Genişlik=205 cm, Uzunluk=76 cm

+ Uzman ekiplerimiz tarafından özenle seçilmektedir mermerler

+ Direkt olarak adrese gönderilir, herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

+ Mermer özel bir materyale sahip olduğu için herhangi bir yapışma durumu söz konusu değildir.

+ En iyi kalitede elden üretilmektedir.

+ Ürünlerin montajı yapılmadan önce cilalama uygulanır.

Mermer Masa Nasıl Temizlenmelidir ?

Günümüzde oldukça rabet gören mermer masaların temizliğide oldukça önemlidir. Mermer masalar kullanımı kolay, misafirlerinize güzel bir görünüm sunmakta üzerine yoktur. Mermer masalar sağlamlığı ile dikkat çekmektedir. Mermer masalar diğer masalara oranla gözenekleri daha fazladır bu yüzden lekeyi çok fazla gösterir. Mermer masaları asidik temizleyici kullanılır ise masa yüzeyi alınarak lekelere karşı savunmasız hale gelecektir. Sert deterjanlar ise farklı olarak masanın üzerini çok kötü hale getirecektir, bu sebeple mermer masa yüzeyleri hafif temizleyiciler yardımıyla temizlenmesi çok önemlidir. Mermer Masalar kullanımı güzel, göze hitap eden ve sağlam olan taşlardır fakat ilk günkü güzelliğini her zaman korumasını istiyorsanız temizliğini düzgün bir şekilde yapmanı gerekir.

Mermer Masa Temizleme Malzemeler:

- Yumuşak ve tüy bırakmayan bez
- Nötr pH temizleyici
- Hidrojen peroksit

Mermer Masa Temizleme Talimatlar:

Mermer olarak ılık su ve yumuşak bezlerin yardımıyla temizlenebilir. Kuru bir havlu ile birlikte kalan suyu iyice kuruladığından emin olunuz. Bu işlem masanızın daha yumuşak ve parlak görünmesini sağlar. Daha derinlemesine bir temizlik için zaman zaman mermerinizde pH nötr temizleme solüsyonu kullanabilirsiniz. Paket üzerinde bulunan talimatlara göre solüsyonu uygulayın ve mermeri temiz, tüy bırakmayan bir bezle silinmesi gerekir. Mermer Masa Sağlam mı Mermer masalar diğer masalara göre sağlam olması ile insanların ilgi odağı olmuştur. Bakımı yapıldığı sürece eskimeyen hep yeni kalan bir yapısı bulunmaktadır. Mermer masa satın alan kişi uzun yıllar boyunca kullanabilir. Bizler yapmış olduğumuz mermer masaları sizin istekleriniz doğrultusunda yapmaktayız.

Desenli Mermer Masa

Herkes evinde bulunan yemek masasının güzel bir görünüme sahip olmasını ister. Bu güzel görünümü biz sizlere mermer masa sayesinde sunmaktayız. Mermer masa tasarımı ile sizlere şık bir görünüm sunarak hayalinizde bulunan mermer masanın daha iyisini ortaya çıkarmaktayız. Uzun yıllardır bu sektörde olmamız nedeni ile büyük bir tecrübe sahibiyiz.